EST | ENG


  firmast
  kliendile
  rahulolugarantii
  uudised
  meeskond
  tule tööle
  tehtud tööd
  vormiriided
  useful4waiter
     
     
     
   

rahulolugarantii


Teie Kelner OÜ tegevuse aluseks on eelkõige kliendile suunatus. Vajaduste ja soovide kaardistamiseks viime läbi individuaalsed koostöönõupidamised, näidates üles paindlikkust ja usalduslikku suhtumist oma partneritesse. Meil on kogemusi ja oskusi suurte tellimuste täitmiseks, positiivne hoiak väljakutsete suhtes ning kõigele sellele anname ainulaadse rahulolugarantii.

Kuna soovime luua pikaealisi kliendisuhteid, siis on üheks meie põhiväärtuseks hoolitseda oma klientide konfidentsiaalse info säilimise eest. Hindame head tava ja eetilisi väärtusi ning kogu teenus põhineb kolmepoolsel usaldusel – rendifirma, tellija ja töötaja vahel.

Konkreetsele kliendile pakume vaid selliseid inimesi, kes on sobilikud antud iseloomuga tööks. Eesmärk on, et töötaja naudiks oma tööd ning seeläbi saab naudingu ka kliendi klient – suund, milles on ainult võitjad. Siit edasi saame pakkuda kvaliteetseid, professionaalseid, kliendi poolt heakskiidetud töötajaid, soovi korral samu persoone, kes on antud tellija alluvuses eelnevalt töötanud.